Menu
Sepetim
FREE SHIPPING for orders above 100 EURO

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

YASALAR
KURSHUNI olarak, yurt içindeki ve yurt dışındaki tüm faaliyetlerimizi ve işlemlerimizi, T.C. yasaları ve milletlerarası hukuk çerçevesinde yürütüyoruz. Yasa düzenleyici kurumlara ve kuruluşlara, doğru, tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunuyoruz. Tüm kamu kurumlarına ve kuruluşlarına, idari oluşumlara ve sivil toplum örgütlerine herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın, eşit mesafede duruyoruz. Yükümlülüklerimizi, sorumluluk bilinciyle yerine getiriyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZ
KURSHUNI olarak, müşteri memnuniyeti odaklıyız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine, en kısa zamanda ve en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışıyoruz. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunuyoruz.

İŞ ORTAKLARIMIZ VE TEDARİKÇİLERİMİZ
KURSHUNI 
olarak, iyi bir iş ortağından beklendiği şekilde adil ve saygılı davranıyoruz. Yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek için gereken özeni gösteriyoruz. İş yapılan kişiler ve kuruluşlar ile kurulan ortaklıklara ait gizli ve özel bilgileri özenle koruyoruz.

RAKİPLERİMİZ
KURSHUNI olarak, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet ediyoruz. Haksız rekabetten kaçınıyoruz. Toplumun ve ekonominin gelişmesi için hedeflenen rekabetçi yapının sağlanmasına yönelik çalışmaları destekliyoruz.

ÇALIŞANLARIMIZ
KURSHUNI olarak, çalışanlarımızın özlük haklarını tam ve doğru biçimde kullanmaları için imkan sağlıyoruz. Çalışanlarımıza, dürüst ve adil yaklaşıyoruz. Ayrımcı olmayan, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunuyoruz. Çalışanlarımızın bireysel gelişimi için gerekli çabayı gösteriyoruz. İş hayatı ile özel hayat arasındaki dengeyi gözetiyoruz.

KADIN
KURSHUNI olarak, kadınlara iş imkanları sağlama konusuna önem veriyoruz. Böylece, kadınların ekonomik özgürlüklerine sahip olmalarına ve yaşam kalitelerini arttırmalarına katkıda bulunuyoruz. Yaşadıkları topluma katkı sağlamaları için, kadınları destekliyoruz.

İNSAN
KURSHUNI olarak, insan sağlığına değer veriyoruz. Üretimimizi, uluslararası standartları gözeterek yapıyoruz. Takılarımızı, sağlığa zararlı ve alerjen olan nikel ve benzeri hiçbir madde kullanmadan üretiyoruz. Üretim süreçlerimizde ve ürünlerimizde, insan sağlığına zarar verecek hiçbir uygulamaya ve özelliğe yer vermiyoruz.

TOPLUM
KURSHUNI olarak, demokrasinin, insan haklarının ve çevrenin korunmasına önem veriyoruz. Toplumsal konularda duyarlı bir şekilde hareket ediyoruz. Sivil toplum örgütlerinde, kamu yararına olan hizmetlerde ve uygun toplumsal faaliyetlerde rol almaya çalışıyoruz. Türkiye'nin ve uluslararası iş bağlantısı yaptığımız ülkelerin, geleneklerine ve kültürlerine saygılı davranıyoruz.

DOĞA
KURSHUNI olarak, çağımızın en önemli konularından bir tanesi olan sürdürülebilirliğe büyük önem veriyoruz. Doğal kaynakların düzgün kullanılmasına ve çevrenin temiz tutulmasına hassasiyet gösteriyoruz. Üretim süreçlerimizde ve ürünlerimizde, doğaya zarar verecek hiçbir uygulamaya ve özelliğe yer vermiyoruz.

Free shipping
Free shipping
OVER 100 EURO
KURSHUNI </br>Jewels
KURSHUNI
Jewels
Skin friendly
KURSHUNI </br>jewels
KURSHUNI
jewels
Environmentally friendly
KURSHUNI </br>jewels
KURSHUNI
jewels
It is guaranteed with certificates.