Menu
Sepetim
FREE SHIPPING for orders above 100 EURO

Kurshuni Değerleri

KURSHUNI insanlığın ortak imgeler dünyasından ilham alarak, her birinin ayrı hikayesi olan özgün gümüş mücevherler tasarlar. Gümüş mücevherleri İstanbul’da, kendi tesisinde üretir. 

KURSHUNI dünyanın en kaliteli gümüş mücevher markasıdır.

KURSHUNI mücevherlerine sahip olduğunda hangi değerlere sahip olacağını bilmeni çok isteriz.

KURSHUNI ürünleri ve üretim süreci doğaya ve insan sağlığına saygılıdır.

KURSHUNI ürünleri 925 ayar gümüş mücevherlerdir ve insan sağlığına zararlı nikel, kadmiyum benzeri hiçbir kimyasal maddeyi barındırmaz, anti alerjiktir. Özel olarak gümüş veya metal alerjiniz yoksa KURSHUNI ürünlerini sağlıkla kullanabilirsiniz.

KURSHUNI 925 ayar gümüş üzerine nano teknoloji kullanarak katmanlı bir kaplama yapar. Ürünlerinde renk çeşitliliği için 4 farklı kaplama seçeneği sunar:

  • KURSHUNI, sarı altın kaplama mücevherler 24K SAF altın kaplamadır. Bu konuda dünyada ilk ve tektir. Yani sürtünmeye bağlı eskime dışında kararmaz.
  • KURSHUNI, pembe altın kaplama mücevherler 21K saflıkta pembe altın kaplamadır. Dünya standartlarının çok üstünde bir kalitededir.
  • KURSHUNI, beyaz altın renkli mücevherlerde mükemmel kalitede rodyum kaplama yapar.
  • KURSHUNI, siyah renkli mücevherlerinde siyah rodyum kaplama yapar.

KURSHUNI mücevherlerinde “Excellence Star Cut” kübik zirkon taş kullanılır. Taşlar mıhlama yöntemi ile tek tek elde monte edilir, yapıştırma değildir. KURSHUNI gümüş mücevherleri taş düşmelerine karşı ömür boyu garantilidir.

KURSHUNI ipli ürünlerinde, KURSHUNI’ye özel üretilen yüksek kalite paraşüt ipi kullanılır. Siz kesmediğiniz sürece kopmaz.

KURSHUNI gümüş mücevherlerini işinin uzmanı usta eller kusursuz bir işçilikle üretilirler.

Free shipping
Free shipping
OVER 100 EURO
KURSHUNI </br>Jewels
KURSHUNI
Jewels
Skin friendly
KURSHUNI </br>jewels
KURSHUNI
jewels
Environmentally friendly
KURSHUNI </br>jewels
KURSHUNI
jewels
It is guaranteed with certificates.